NASZ ZESPÓŁ

Marek Smoczyński
Marek SmoczyńskiKierownik laboratorium
biuro@higiena-jawor.pl
76/870-06-06, 604-207-958
Magdalena Janiszewska
Magdalena JaniszewskaKierownik badań chemicznych
magdap@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 22, 797-291-800
Sylwia Kogut
Sylwia KogutZastępca kierownika badań chemicznych
skogut@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 22
Bożena Staszak
Bożena Staszak Starszy laborant
bstaszak@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 21
Barbara Mazur
Barbara MazurStarszy laborant
bmazur@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 21
Grzegorz Dziedziak
Grzegorz DziedziakKierownik badań fizycznych
gdziedziak@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 47
Jarosław Smoczyński
Jarosław SmoczyńskiSpecjalista ochrony środowiska pracy
jsmoczynski@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 42
Marek Perełka
Marek PerełkaSpecjalista ochrony środowiska pracy
mperelka@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 47
Daniel Kwasiński
Daniel KwasińskiPracownik ochrony środowiska pracy
dkwasinski@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 47
Alicja Bosak
Alicja Bosak Specjalista ochrony środowiska pracy
abosak@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 46
Monika Bandurka
Monika BandurkaSpecjalista ochrony środowiska pracy
mbandurka@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 43, 600-008-557
Irmina Mitaszewska
Irmina MitaszewskaSpecjalista ochrony środowiska pracy
imitaszewska@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 46
Anna Włodarczyk Iwańska
Anna Włodarczyk IwańskaKierownik ds. marketingu i sprzedaży. Specjalista ochrony środowiska pracy
aiwanska@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 43, 694-410-797
Anna Mikołajczak
Anna MikołajczakSpecjalista ds. marketingu i sprzedaży
amikolajczak@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 45
Patrycja Duda
Patrycja DudaReferent ds. marketingu i sprzedaży. Specjalista ochrony środowiska pracy
pduda@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 45
Mariusz Joniec
Mariusz JoniecSpecjalista ds. marketingu i sprzedaży
mjoniec@higiena-jawor.pl
76/870-06-06 wew. 48